خرید هر نوع کالای خارجی برای تجهیز دستگاه های دولتی در همه قوا ممنوع است.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر ، معاون اول رئیس جمهور پنج شنبه شب در نشست خبری در همدان افزود: این تصمیم در راستای منویات رهبرمعظم انقلاب مبنی بر استفاده از توانمندی های داخلی و تکیه بر ظرفیت های کشور گرفته شد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به بحران کم آبی در دشت کبودرآهنگ گفت: در صورت لزوم نیروگاه آبی شهید مفتح همدان تعطیل می شود تا مشکل آب کشاورزان منطقه برطرف شود.

نیروگاه حرارتی شهید مفتح همدان در دشت فامنین و کیلومتر 45 جاده همدان - تهران به وسعت 270 هکتار بنا شده است این نیروگاه از نوع بخاری با برج خنک کننده تر و سوخت گاز طبیعی و مازوت طراحی شده و چهار واحد 250 مگاواتی دارد.

انرژی تولیدی نیروگاه از ایستگاه های برق 230 و 400 کیلو ولت نیروگاه به شبکه سراسری انتقال داده می شود با ساخت نیروگاه شهید مفتح همدان آب دشت شهرستان فامنین به حداقل ممکن رسیده و منابع آب زیر زمینی در این منطقه به 80 درصد کاهش یافته است.

همچنین به علت از بین رفتن سفره های زیر زمینی آب ، آزاد راه ساوه – همدان چند سالی است در معرض تهدید فرو چاله ها قرا ر دارد.

رحیمی میزان برق تولیدی کشور را 60 هزار مگاوات و میزان مصرف برق را 42 هزار مگاوات اعلام کرد.

معاون اول رئیس جمهور تعهد امسال دولت را ایجاد 2 میلیون و 500 هزار شغل اعلام کرد و افزود: از این میزان بیش از یک میلیون شغل در نیمه نخست سال ایجاد شد که امیدواریم در نیمه دوم سال به وضع مطلوب تری دست یابیم.

رحیمی کاهش میزان بیکاری را مهمترین هدف دولت اعلام کرد و گفت: پارسال با تلاش خستگی ناپذیر دولت توانستیم یک میلیون و 100 هزار شغل در کشور ایجاد کنیم.

وی میزان بیکاری استان همدان را هم 10 درصد اعلام و بر تک رقمی شدن این نرخ در این استان تاکید کرد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت: 276 میلیارد تومان برای طرح های عمرانی و خدماتی اختصاص یافت.

رحیمی افزود: یک میلیارد تومان تسهیلات برای اجرا و تکمیل طرح های کشاورزی 50 میلیارد تومان برای عمران حاشیه شهر همدان 5 میلیارد تومان برای رفع نواقص برخی مجموعه های ورزشی ، 100 میلیارد تومان برای آبادانی شهری و روستایی 110 میلیارد تومان برای تکمیل طرح های اقتصادی و10 میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان قلب فرشچیان ، افزایش اختیارات بانک ها برای اعطای تسهیلات به طرح ها ، تامین تسهیلات ارزی و ریالی برای اجرای 88 طرح مطالعه شده جدید در استان از طریق سرمایه گذاری خارجی را بخشی از مصوباتی هیئت دولت به استان همدان اعلام کرد.


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.