تاريخ : | | نویسنده : jojo98
           
رضا جعفر زاده گفت: موضوع خروج توپولوف 154 در پروسه زمانی تعریف شده‌ای قابل اجرا است و سعی سازمان بر این است که هواپیماهایی با مصرف سوخت کمتر و رفاه بیشتر وارد این ناوگان شود.

به گزارش شبکه ایران، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: هواپیمای توپولوف 154 به علت مصرف سوخت بالا و امکانات رفاهی اندکی که دارد شرکت‌های هواپیمایی را ترغیب به تعویض این نوع هواپیما کرده است. اگر چه خود شرکت‌های هواپیمایی هستند که صرفه و صلاح اقتصادی را بهتر دانسته و انتخاب می‌کنند که چه نوع هواپیماهایی را در ناوگان خود بکار برند اما سازمان نیز سعی دارد ضمینه‌های لازم را برای ورود هواپیماهایی با مشخصات کم بودن مصرف سوخت و امکانات رفاهی مناسب فراهم نماید و حمایت ما در اینباره جدی است.

وی درباره خروج هواپیماهای توپولوف154 تصریح کرد: این طور نیست که تا عنوان شد قرار است این نوع از هواپیما‌ها از رده خارج شوند یکروزه به صورت دستوری اجرا شود بلکه برداشت من از سخنان وزیر راه در خصوص خذف این هواپیما از ناوگان هوایی کشور این است که در طول افزایش ناوگان هوایی سعی داریم به علت عدم صرفه و کمبود امکانات رفاهی این هواپیما را با مدل‌های غربی جایگزین کنیم.

جعفرزاده خاطر نشان کرد: معمولا شرکت‌های هواپیمایی رغبتی به توپولوف نداشته و در خصوص جایگزی در حال کارشناسی و بررسی تخصصی بوده و بررسی نهایی با سازمان هواپیمایی کشوری است.

وی گفت: با توجه به محدودیت‌های موجود امکان ورود هواپیما‌های نو وجود نداشته و در حال حاضر عمر متوسط هواپیما‌های ما بالای 18 سال بوده که نوسازی آن نیازمند تصمیمات دولت و مجلس است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: در حال حاضر با 190 فروند هواپیمای فعال بیش از 31 هزار صندلی پروازی در اختیار داریم که 151 فروند از آنها غربی بوده و مابقی از نوع شرقی هستند.

وی افزود: تعداد متالبات استفاده از حمل و نقل هوایی بیش از تعداد صندلی‌هایی است که در اختیار داریم که دولت خدمتگذار در صدد افزایش کمی و کیفی آن بوده و سرعت افزایش ناوگان نیز بسته به نوع حمایت‌های مالی و اعتباری است که از شرکت‌های هواپیمایی می‌شود و روشن است در صورتی که درآمدهای آنها به حدی برسد که بتوانند از هواپیما‌های با سن پایین‌تر استفاده کنند از این خدمت فروگزار نخواهند کرد.

جعفرزاده تاکید کرد: در حال حاضر به هیچ وضع بحث افزایش قیمت بلیط مطرح نبوده و در صدد هستیم با همین مبالغ دریافتی و کمک‌های دولت و مجلس ناوگان هواییی ایران را بهبود بخشیم.رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.