مهر: فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه فتنه اخیر به دشمن فهماند که آخرین ترکش آنان نیز که همان براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، به جایی برخورد نکرد، از برقرای امنیت مطلوب توسط پلیس برای حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن خبر داد.

سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز یکشنبه در گردهمایی مشترک امنیت آفرینان فجر تهران با اشاره به اینکه تاریخ تکرارشدنی است، گفت: با سیر در تاریخ کشورمان نفوذ استکبار در دربار و فرقه سازی را شاهد هستیم تا از این طریق بتوانند ملت را وابسته کنند و به زیر یوغ خود درآورند.

وی با تاکید براینکه باید از تاریخ عبرت گرفت، افزود: با دقت در فتنه های اخیر ما هنوز شاهد این توطئه ها در کشورمان هستیم و دیدیم که در حوادث اخیر نیز مانند گذشته، در یک سو روشنفکران وابسته و در طرف دیگر نیز سرویسهای جاسوسی بیگانه حضور داشتند.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: در این فتنه، تعداد اندکی فریب دشمن را خوردند اما روز قدس و عاشورا حقیقت را به این دسته فریب خورده از مردم نشان داد و منجر شد تا آنان نیز به میدان بیایند.

سردار مقدم با اشاره به اینکه در طول فتنه هایی که دشمن علیه جمهوری اسلامی داشت در فتنه اخیر تا این اندازه هماهنگی بین صنوف منافقان و بیگانگان وجود نداشت، گفت: برخی در اطلاعیه خود از فتنه گران روز عاشورا به خداجویان یاد کرد که رفتار، تیپ و گفتارشان نشان دهنده این خداجویی در این روز بود.

وی با تاکید براینکه نباید ساده اندیش باشیم، افزود: برخی از این آقایان جاسوس آمریکا و به دنبال جلب حمایت خارجی هستند و بعد می گویند به ما ربطی ندارد که امریکا از ما حمایت می کند ما مطالبات خود را داریم.

سردار مقدم افزود: خداوند در قرآن می فرماید: ای کسانی که ایمان آورده اید یهود و نصاری را دوست خود انتخاب نکنید، اما متاسفانه شاهدیم که برخی از خواص، دشمنان این انقلاب را به یاری و دوستی گرفته اند.

وی افزود: برخی از خواص تجاوز را در زندان ها مطرح و به نظام این تهمت را زدند و بعد از آنکه هیئت پیگیری موضوع این عمل را رد کرد اعلام داشتند که ما سعی داشتیم با مطرح کردن آن، این لکه دروغ را از دامن جمهوری اسلامی پاک کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید براینکه امروز نباید عقب نشینی کرد و باید محکم ایستاد، اظهار داشت: نعمت بصیرت و صبر منجر شد تا در اعتقادات خود به ولایت محکم باشید.

وی با اشاره به اینکه در موضوع انتخابات برخی از موقعیت پیش آمده به نفع خود از جمله تضعیف دولت سوء استفاده کردند، افزود: وقتی مسابقه بین تیم ملی و تیم خارجی برگزار می شود قطعا همه تیم ملی را جدا از اینکه اعضای تیم بازیکنان پرسپولیس و یا استقلال هستند، تشویق و حمایت می کنند اما دیدیم که برخی تنها برای رسیدن به خواسته های نفسانی خود ترجیح دادند همه چیز از بین برود بنابراین به حمایت از دشمن پرداختند.

سردار مقدم یادآور شد: در دیدار نمایندگان گروه های شکست خورده در انتخابات آنها مطرح کردند که قبل از انتخابات اقداماتی به نفع آقای احمدی نژاد انجام گرفت مثلا در برخی از صندوق های رای گیری، عکس وی وجود داشت و یا رئیس جمهور قبل از انتخابات، واگذاری تسهیلات به مردم از جمله سهام عدالت را مطرح کرد.

وی افزود: اگر تمامی اینها را بپذیریم که پذیرفتنی نیست، این ادعاها اعتراض نسبت به قبل از انتخابات است و ربطی به تقلب ندارد.

به گفته فرمانده نیروی انتظامی، خواص با مطرح کردن تقلب منجر شدند تا برخی از مردم نیز تحت تاثیر قرار گرفته و به خیابان ها بریزند و از این طریق دندان دشمن را نیز تیز کردند.

احمدی مقدم تاکید کرد: اما این فتنه نیز همانند فتنه های دیگر درسی برای همه ما بود و مردم ما با صبر و تحمل، شاهد نصرت خدا بودند.

وی افزود: فتنه اخیر نیز به دشمن فهماند که آخرین ترکش آنان نیز که همان براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، به جایی برخورد نکرد.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان با تأکید بر اینکه پلیس تمهیدات لازم و ضروری را برای یک راهپیمایی آرام، امن و مطلوب مردمی در 22 بهمن در نظر گرفته است،اظهار داشت: برقرای امنیت مطلوب برای حضور مردم در این حماسه انقلابی وظیفه پلیس است.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.