ایرنا: جانشين رييس سازمان بسيج مستضعفين کشور با اشاره به مسايل اخير کشور از آن به عنوان فتنه ياد کرد و آن را ادامه همه کارهاي ضد فرهنگي گذشته دانست و گفت: فتنه هاي عميقي که اخير ا در کشور اتفاق افتاد، سابقه و شبيه آن در تاريخ انقلاب وجود ندارد.

سردار "علي فضلي" عصر روز دوشنبه در جلسه ستاد راهيان نور استان گيلان در رشت خاطرنشان کرد: مولا و رهبر ما 20 سال قبل هجمه فرهنگي و شبيخون فرهنگي را مطرح کرد اما به آن بي توجهي شد و براندازي فرهنگي را مطرح کرد که باز هم فهم نشد.

وي تصريح کرد: نتيجه آن بي توجهي موجب شد که امروز ما شاهد ناتوي فرهنگي باشيم و اين بي توجهي به حرف هاي رهبري کار را به جايي رساند که درسال 88 بخشي از رسالت فرهنگي کشور بر زمين ماند.

اين فرمانده سال هاي دفاع مقدس گفت: اگر بعد از يک دهه حادثه کوي دانشگاه را عامل فتنه اخير بدانيم جفا کرده ايم زيرا همين کانون فتنه بود که آن را بر انقلاب تحميل کرد.

وي افزود: ما جمعي از فرماندهان سپاه به اين تصور که جلوي کارهاي فرهنگي مغاير با ارزش هاي اسلامي گرفته شود، نامه نوشتيم در حالي که خود مسوولان آن زمان عامل و کانون فتنه بودند و با اينکه نامه محرمانه بود، متن آن را افشا کردند.

وي گفت: ابعاد فتنه هايي که در آن زمان انجام مي گرفت بسيار گسترده بود و هنوز همه ابعاد آن افشا نشده است و بخشي از آن محرمانه است.
وي کارهاي فرهنگي را يکي از حداقل هاي آن فتنه ذکر کرد.

وي گفت: در آن زمان قرار بود تخت جمشيد مرکز فرهنگي کشور شود و وزير وقت فرهنگ که مي خواست اين کار را عملي کند، امروز همکار بي بي سي شده است.

وي به وقايع اخير اشاره کرد و اظهارداشت: بي توجهي به آن مسائل منجر به فتنه اي شد که در روز عاشورا اتفاق افتاد و مشخص شد که جريان فتنه با اسلام و احکام الله مشکل دارد.

جانشين سازمان بسيج کشور خاطرنشان کرد: توجه به راهيان نور از توجه مقام معظم رهبري است و از شهداي گمنامي است که چراغ راه شدند تا راهيان نور به وجود آمد.

وي تصريح کرد: راهيان نور حرکت خوبي است ولي انتظار کار عميقتر و بيشتري از آن وجود دارد و بايد اقدام فرهنگي کاملا بلند و موثري دراين زمينه انجام گيرد.

وي اظهارداشت: ثبت نام و مديريت کاروان هاي راهيان نور بر عهده همه دستگاه هايي است که مي خواهند کاروان اعزام کنند و دراين کار تاکيدات رهبري و عنايت رييس جمهوري را داريم.

وي جلسه استان گيلان را اولين جلسه اي ذکر کرد که بعد از تشکيل جلسه دولت و استانداران دراين زمينه تشکيل شده است.

فضلي يادآورشد:حرکت راهيان نور عمليات بزرگ و نهضتي است که به يک جهش نياز دارد و اين حرکت بايد به يک حرکت مستمر در طول سال تبديل شود.

وي آسيب پذيري اين جبهه فرهنگي را دانشگاه ها دانست و گفت: بايد روي نخبگان دانشگاهي و دانشجويان و استاتيد سرمايه گذاري بيشتري صورت گيرد.

رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.