روح الله حسينيان در واکنش به شبهات مالي که در خصوص «صادق محصولي» سومين وزير کشور پيشنهادي دولت نهم، مطرح است ، گفت: چه اشکالي دارد که يک وزير پولدار داشته باشيم.

به گزارش ايلنا، نماينده تهران در جمع خبرنگاران پارلماني با بيان اينکه نظرش نسبت به محصولي به عنوان وزير کشور مثبت است و احتمال مي‌‏دهد که او در مجلس راي اعتماد بياورد؛ در پاسخ به اينکه "آيا اين بار از معرفي وزير کشور پيشنهادي تعجب نکرديد !" گفت: نه اين بار تعجب نکردم و فکر مي‌‏کنم که ايشان از مجلس راي اعتماد بگيرند.

وي در تشريح ويژگي‌‏هاي محصولي ، از او به عنوان فردي باسابقه زياد ياد کرد که 8 سال در جبهه‌‏هاي جنگ حضور داشته و در سخت‌‏ترين مقاطع از کشور محافظت کرده و سابقه حضور در سپاه پاسداران را نيز داراست.

عضو کميسيون فرهنگي مجلس با اشاره به اين که محصولي به عنوان مشاور عالي احمدي‌‏نژاد سال‌‏ها در کنار او بوده است، ادامه داد: او آگاهي‌‏هاي فراواني دارد.

وي در پاسخ به اينکه در مورد مسايل مالي محصولي مطالبي در فضاي عمومي کشور مطرح شده است، گفت: محصولي آدم پولداري است. بگذاريد يک وزير پولدار در کشور داشته باشيم. چه اشکالي دارد؟

وي در پاسخ به اين که پولداري چه نسبتي با ساده زيستي مورد تاکيد رئيس‌‏جمهور دارد؟ ‌‏گفت: به نظر من موضوع ساده زيستي با پولداري فرق مي‌‏کند. ممکن است فردي پولدار باشد و ساده زيست هم باشد و از پولش در مسير انقلاب و اسلام استفاده کند.

حسينيان ادامه داد: خوب است اصولگرايان يک آدم پولدار از خودشان داشته باشند.

وي در پاسخ به سوالي که به پرونده محصولي به دليل شکايت نيروهاي مسلح در کميسيون اصل 90 اشاره داشت، گفت: تا جايي که اطلاع دارم گزارشاتي تهيه شده که نشان مي‌‏دهد ايشان براي يکي از ارگان‌‏ها ، خانه سازماني ساخته است. به نظر من اين گزارشات مثبت بوده و نشانگر خدمات مثبت ايشان است که بايد در مجلس قرائت شود.

خبرنگار ديگري با اشاره به سخنان اخير مقام معظم رهبري که پرسيد به نظر شما منظور رهبري مواضع استيضاح کنندگان در مجلس هشتم بود ؟ حسينيان پاسخ داد: لفظي که مقام معظم رهبري به کار بردند ، "بي بندوباري" بود در استيضاح کردان هيچ کس بي بندوباري نکرد و حرمت وي حفظ شد.

وي افزود: اگر مقدمات اسيتضاح را در نظر بگيريم شاهد تلاش نمايندگان از جمله خود من خواهيم بود که کوشيدند کار به استيضاح نکشد و کردان شخصا استعفا دهد.

نماينده تهران با بيان اينکه بعيد مي‌‏دانم منظور رهبري از بي بندوباري در سخنان ، استيضاح کنندگان کشور باشند ادامه داد: اصلا چنين چيزي به ذهن من خطور نمي‌‏کند که نظر ايشان اين بوده باشد. البته چيزي که استنباط مي‌‏شود و به نمايندگان مربوط است، مربوط به نطق‌‏هاي پيش از دستور برخي از نمايندگان است که انصافا برخي از آنها ريشه‌‏هاي نظام را هدف قرار مي‌‏دهند.

وي با تاکيد بر اينکه اين مساله امر پسنديده‌‏اي نيست و تاکنون با برخي از نمايندگان صحبت کرده است، خاطرنشان کرد: من مفسر سخنان رهبري نيستم، ولي به نظر مي‌‏رسد مصداق بي‌‏بندوباري در بعضي از نطق‌‏ها باشد.
عضو کميسيون فرهنگي مجلس در واکنش به توقيف هفته نامه شهروند امروز، با بيان اين که با توقيف اين نشريه موافق نيستم، اذعان داشت: اگر از اين مساله شکايتي به کميسيون فرهنگي ارايه شود، آن را پيگيري مي‌‏کنيم.   حسينيان با بيان اينکه با مواضع و مباني فکري نشريه شهروند کاملا مخالف است، خاطرنشان کرد: آنها بايد با زباني مطالب خود را بيان مي‌‏داشتند که جدال فکري در جامعه به وجود بيايد تا ديگران هم به تکاپو بيفتند و براي رشد کشور تلاش کنند.  

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.