تاريخ : | | نویسنده : jojo98
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 49، مورخه 8/7/87 تعرفه ارائه خدمات اينترنت باند پهن را با استفاده از ADSL به تصويب رساند.

به گزارش ایستنا از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در همين ارتباط قيمت تامين اينترنت براي ارائه خدمات اينترنت باند پهن نيز توسط کميسيون کاهش يافت.

 براساس این مصوبه قیمت اینترنت که توسط شرکت ارتباطات زیرساخت و در قالب لینک های STM1 به شرکت های مخابرات استانی و شرکت های دارای مجوز PAP تحویل میشود صرفا جهت استفاده برای ارائه خدمات ADSL به میزان ۲۰٪ کاهش میابد.

یعنی قیمت فروش اینترنت با ظرفیت یک STM1 که در حال حاضر ۴۸۶ میلیون ریال است به ۳۷۵ میلیون و یکصد هزار ریال کاهش میابد.

براین اساس تعرفه واگذاری اینترنت پرسرعت با استفاده از ADSL براساس پهنای باند و ضریب اشتراک حداکثر ۱۰ براساس جدول زیر تصویب شد:


براساس بخش های دیگری از مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات هزینه مودم و راه اندازی آن برعهده مشترک میباشد ولی بابت راه اندازی سرویس نیز نباید هزینه ای از مشترک دریافت شود. همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه اندازی تجهیزات در محل مشترک اقدام و پس از تحویل پهنای باند مناسب نسبت به تنظیم صورتجلسه اقدام نمایند.

به گزارش ایستنا براساس تصمیم کمیسیون تنظیم مقررات شرکت های ارائه دهنده خدمات موظف هستند نرم افزارهای لازم برای اندازه گیری لحظه ای پهنای باند را روی پایانه کاربر نصب و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

ضمنا کمیسیون تنظیم مقررات توصیه نمود که به منظور گسترش ارائه این خدمات در سطح کشور شرکت مخابرات ایرات با مشارک شرکتهای PAP و رعایت منافع طرفین خدمات مذکور را ارائه نمایند. براین اساس بدیهی است در صورت عدم مشارکت شرکت های PAP میتوانند سروی مربوطه را حداکثر تا سقف ۲۰٪ بالاتر از این تعرفه های مصوب ارائه نمایند. همچنین شرکت های PAP میبایست کلیه قراردادهای خود را حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ مصوبه براساس تعرفه های مصوب فوق اصلاح نمیاند.

به گزارش ایستنا کلیه مشتریان در صورت داشتن هرگونه شکایت در خصوص تعرفه های خارح از جارجوب مصوب و یا عدم رعایت کیفیت خدمات مراتب را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مناطق هفت گانه گزارش نمایند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.