عضو هيات رييسه مجلس شوراي اسلامي گفت : در صحبت هايي که با نمايندگان در مجلس داشته ام، ارزيابي منفي از سه وزير پيشنهادي از سوي رييس جمهور براي وزارتخانه هاي راه و ترابري، امور اقتصادي و دارايي و کشور وجود نداشته است.
 
"حميد بهبهاني"، سيد "شمس الدين حسيني" و "علي کردان"هفته گذشته از سوي دکتر "محمود احمدي نژاد " رييس جمهوري براي اخذ راي اعتماد به ترتيب براي تصدي وزارتخانه هاي راه و ترابري ، امور اقتصادي و دارايي و کشور به مجلس شوراي اسلامي معرفي شدند.

 "محسن کوهکن" در گفت و گو با ايرنا، با بيان اينکه برنامه هاي سه وزير پيشنهادي امروز در اختيار نمايندگان مجلس شوراي اسلامي قرار گرفته است ، ارزيابي خود را از افراد معرفي شده از سوي رييس جمهوري به مجلس بيان کرد.
 
** تخصص بهبهاني براي کار در وزارت راه و ترابري سازگاري دارد

کوهکن در خصوص حميد بهبهاني به عنوان گزينه پيشنهادي رييس جمهوري براي تصدي وزارت راه و ترابري، گفت: بهبهاني شخصيتي فهيم با تجربه طولاني تدريس دانشگاهي است و تخصص ايشان در زمينه عمران و بحث ترافيک با کار در وزارت راه و ترابري که اين موضوعات را مي طلبد، سازگاري دارد.

 نماينده لنجان در مجلس شوراي اسلامي افزود: آقاي بهبهاني به رغم اينکه يک شخصيت علمي و دانشگاهي است ، اما يک نيروي ستادي براي کنترل امور از راه دور نيست و با توجه به سابقه اي که در سازمان نظام مهندسي دارد، سبقه ايشان عملياتي و اجرايي است.
 
کوهکن خاطرنشان کرد: دکتر بهبهاني در زمان سرپرستي در اين وزارتخانه در بازديد هاي سرزده از فرودگاه امام و پروژه آزاد راه تهران - شمال نشان دادکه روحيه عملياتي و اجرايي دارد.

 عضو هيات رييسه مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه از گذشته هيچگاه يک شخصيت علمي و دانشگاهي اين فرصت را نداشته که در راس وزارت راه و ترابري حضور داشته باشد، گفت: وزارت راه از جمله مراکزي است که به هيچ وجه نبايد در آن سياسي عمل کرد و بهبهاني نشان داده که اينگونه است.

 کوهکن با اشاره به جلسات بهبهاني با کميسيون هاي مختلف مجلس، گفت: وي در اين جلسات نيز تاکيد کرد که سياسي نيست و تصميم به کار و فعاليت علمي، تخصصي و عملياتي در وزارت راه و ترابري دارد.

 وي در ادامه ابراز اميدواري کرد که بهبهاني در صورت کسب اعتماد نمايندگان مجلس با بکار گيري و همکاري همکاران با تجربه بتواند وزيري موفق باشد.

** حسيني به مسائل و موضوعات اقتصادي تسلط کافي دارد
 
کوهکن درخصوص دکتر "سيد شمس الدين حسيني "به عنوان وزير پيشنهادي وزارت امور اقتصادي و دارايي گفت: در جلساتي که اخيرا با ايشان داشتيم ، وي را مسلط بر مباني تئوريک اقتصاد و آشنا به واقعيت هاي ملموس اقتصادي ديدم.

 عضو هيات رييسه مجلس افزود: حسيني داراي ذهني فعال است و نظرياتي که ارائه مي دهد کاملا مبتني بر واقعيت هاي علمي اقتصادي است.

 کوهکن با اشاره به مسئوليت حسيني در کار گروه طرح تحولات اقتصادي، گفت: وي در ارائه طرح تحول اقتصادي نشان داد که تسلط کافي بر مسائل و موضوعات اقتصادي دارد و اميدوارم با بررسي سابقه کاري و برنامه هايش که امروز در اختيار نمايندگان مجلس قرار گرفته است ، نمايندگان بيشتر با فکر نو و دهن خلاق ايشان در مورد مسائل اقتصادي آشنا شوند.
 

* کردان با مسائل وزارت کشور بيگانه نيست
 
کوهکن در ادامه گفت و گو با خبرنگار اقتصادي ايرنا در بيان ويژگي هاي "علي کردان" وزير پيشنهادي براي تصدي پست وزارت کشور نيز گفت: آقاي کردان از حدود 28سال پيش تاکنون تجربه کار در سطوح مختلف در وزارت کشور را در کارنامه فعاليت هايش دارد و انسان بيگانه اي با مسائل وزارت کشور نيست.

 عضو هيات رييسه مجلس تاکيد کرد: کردان نيرويي کار کرده ، فعال و با تجربه است و با شرح وظايف و جزئيات کار آشنا مي باشد.

 نماينده لنجان در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: کردان يک مدير با تدبير است و از زيرکي و هوشياري خاص که لازمه کار در وزارت کشور است ، برخوردار مي باشد.
 
کوهکن در پايان در پاسخ به اين سوال که ارزيابي اش از نظر مجلس در مورد اين سه وزير پيشنهادي چيست، با بيان اينکه نمي تواند از طرف کل مجلس اظهار نظر کند، ابراز اميدواري کرد که وزيران پيشنهادي رييس جمهوري بتوانند با کسب راي اعتماد از مجلس هر يک وزيري موفق در اين سه وزارتخانه باشند.

 

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.