تاريخ : | | نویسنده : jojo98

دادستان کل کشور در جمع اعضا، طرفداران و تشکلهای حزب موتلفه اسلامی گفت: احزاب و تشکلها نیز مانند سایر دستگاهها در پیشگیری از وقوع جرم سهم دارند.

به گزارش مهر ، حجت الاسلام  قربانعلی دری نجف آبادی دادستان کل کشور با تاکید بر این مطلب گفت : باید کاری کنیم تا زمینه فساد، جرم و جنایت به حداقل برسد.

دادستان کل کشور در ادامه سخنان خود تصریح کرد : فعالیتهای نظارتی در دادستانی کل کشور بسیار گسترده و پیچیده است که احزاب نیز می توانند دادستانی را در این راه کمک کنند.

دری نجف آبادی همچنین در خصوص مسئله مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد:  مسئله مبارزه با مواد مخدر از مباحث جدی در سطح کلان کشور است که تلاش دادستانی و دیگر مسئولین در این مبارزه به تنهایی پاسخگو نیست و نیازمند عزم ملی در ریشه کن کردن اعتیاد است.

دادستان کل کشور با بیان اینکه چهل و پنج درصد زندانیان کشور زندانی مواد مخدر هستند افزود : مگر سازمان زندانها و در کل قوه قضائیه تا چه اندازه بودجه دارد که افراد را گرفته و زندانی کند. باید با ارائه راهکارهایی برای پیشگیری از وقوع جرم بتوانیم تعداد زندانیان را کاهش دهیم که این مسئله از سیاستهای مهم دستگاه قضایی است.

 دری نجف آبادی همچنین در خصوص امنیت گفت : از زمانی که آمریکا به کشورهای عراق و افغانستان حمله کرده است ناامنی منطقه را فرا گرفته و در واقع استکبار جهانی در حال برقرارکردن امنیت برای جنایتکاران است.

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : قانون مجازاتهای اسلامی نیازمند بررسی در صحن علنی مجلس است و با کار گسترده ای که قوه قضائیه کرده است.

وی در پایان گفت : در حال حاضر قانون مجازاتهای فعلی 729 ماده است که بیش از 230 ماده به تعزیرات بر می گردد و در این لایحه جدید مسائل جدیدی اضافه شده است که امیدواریم مجلس هشتم اصولگرا سریع در دستور کار خود قرار دهد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.