ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم و عكس دانشجویی جمعه افتتاح می‌شود

 

ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم و عكس دانشجویی جمعه افتتاح می‌شود. مراسم گشایش ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم وعكس دانشجویی عصر روز جمعه هفتم خردادماه برگزار می‌شود.

 

مراسم گشایش ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم وعكس دانشجویی عصر روز جمعه هفتم خردادماه برگزار می‌شود.‌افتتاحیه این دوره از جشنواره هفتم خرداد ماه در خانه هنرمندان آغاز شده و این جشنواره تا یازدهم خرداد ماه نیز ادامه دارد.در این دوره از جشنواره ۱۱۰ فیلم داستانی، مستند، انیمیشن و تجربی و ۲۶۹ قطعه عكس به نمایش درخواهد آمد. همچنین بیش از ۲۰۰ اثر خارجی به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال شده كه ۷۰ اثر خارجی به نمایش در می‌آید. ضمن آنكه در بخش بین‌الملل نیز ۳۴ فیلم ایرانی نیز نمایش داده خواهد شد.جشنواره جشنواره‌ها یكی دیگر از بخش‌های جشنواره فیلم و عكس دانشجویی است كه در این بخش فیلم‌ها و عکس های دانشجویان که در جشنواره‌های معتبر دیگر پذیرفته و برگزیده شده‌اند و همچنین در پنج دوره قبلی این جشنواره برگزیده شده است، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.برگزاری كارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه عكس، و ایجاد غرفه برای كانون‌های فیلم و عكس از جمله بخش‌های جنبی ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم و عكس دانشجویی است.بنابر این گزارش، پیروز كلانتری ،:«بهرام توکلی»،«سامان استرکی»،«سجاد شاهدی»،«فرناز خوشبخت» و «مجید موثقی» هیات انتخاب بخش فیلم و «فرهاد سلیمانی»،« مجید كورنگ بهشتی»،« غزاله هدایت» و «محسن راستانی» و «سارا زند وكیلی» هیات انتخاب و داوری بخش عكس جشنواره هستند.لازم به ذكر است كه هیات داوران بخش فیلم نیز به زودی كار داوری آثار را نیز شروع خواهد كرد.


ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم و عكس دانشجویی هفتم تا یازدهم خرداد ماه با میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.فیلم‌ها علاوه بر دانشكده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در دانشكده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی واقع دردهكده المپیك و خانه هنرمندان نیز به نمایش درمی‌آید..../ خبرگزارى ايسنا

 

 

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.