کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان - صربستان
سلطانی مدال طلا را بر گردن آویخت

نماینده وزن 46 کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان با پیروزی در فینال مدال طلا را بر گردن آویخت.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان که از عصر امروز به میزبانی صربستان آغاز شده است محمد سلطانی منفرد با غلبه بر حریف روس در فینال مدال طلای وزن 46 کیلو را بر گردن آویخت.

در وزن 46 کیلوگرم که 19 فرنگی‌کار روی باسکول رفته‌اند، محمد سلطانی منفرد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 2 بر یک ماکسیم نهودا از بلاروس را شکست داد و به یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز با نتیجه یک بر یک از سد راجیش دالال از هند گذشت و به نیمه نهایی صعود کرد. سلطانی در نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 5 مقابل کافروف از آذربایجان به پیروزی دست یافت و فینالیست شد. وی در فینال با نتیجه 4 بر 3 از سد ولادیسلاو ملنیکوف از روسیه گذشت و مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 42 کیلوگرم پویا ناصرپور در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر سردیجان کواچ از صربستان را شکست داد، اما در دور بعد باید با نتیجه 4 بر 2 مغلوب امین سفیرشایف از بلاروس شد که با توجه به حضور حریفش در دیدار پایانی به گروه شانس مجدد رفت، اما در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر 5 مقابل گالستیان از ارمنستان شکست خورد و شانس حضور در دیدار رده بندی را از دست داد و حذف شد. در این وزن که 16 فرنگی‌کار حضور داشتند.

در وزن 69 کیلوگرم کیوان رضایی پس استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر 5 مغلوب ولادیسلاو کولپا از اوکراین شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت. در این وزن 28 کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن 76 کیلوگرم که 24 فرنگی‌کار حضور دارند، مهدی ابراهیمی در دور نخست با نتیجه 9 بر 2 مغلوب یوگنی پولی وادوف از قزاقستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات حذف شد.

در وزن 85 کیلوگرم محمد بیرانوند در دور اول با نتیجه 10 بر صفر تاتسویا فوجی از ژاپن را شکست داد و در دور دو هم با نتیجه 7 بر صفر از سد کوین باومن از استونی گذشت و به یک چهارم نهایی رسید. وی در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر 2 مقابل اسکار سیزفسکی از لهستان به پیروزی دست یافت و راهی نیمه نهایی شد، اما در این مرحله با نتیجه 4 بر صفر مغلوب سوسلان فانزیف از آذربایجان شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد.
بیرانوند در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز با زلاتف از بلغارستان مبارزه خواهد کرد.
نمایندگان کشورمان در روز نخست موفق به کسب مدال نشدند./فارس

 

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.