وضعیت قرارداد کریم انصاری‌فرد,وضعیت قراردادجاسم کرار,انصاری‌فرد
نصیرزاده :
انصاری‌فرد نمی‌توانست با تیمی قرارداد ببندد/ کرار از قوانین بین‌المللی تبعیت می‌کند

رئیس کمیته تدوین مقررات فوتبال ایران گفت: کریم انصاری‌فرد چون در زمان مقرر رضایتنامه نگرفته نمی‌توانست با تیم دیگری قرارداد ببندد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با فارس، در مورد وضعیت قرارداد کریم انصاری‌فرد و جاسم کرار گفت: جاسم کرار چون یک بازیکن بین‌المللی است قرارداد او بر اساس TMS وارد می‌شود. کریم انصاری‌فرد چون یک بازیکن داخلی است در فرجه زمانی مشخص به خودش می‌تواند به یک تیم بپیوندد که ظاهراً این اتفاق نیفتاده است. با توجه به اینکه انصاری‌فرد قراردادی بیش از یک سال با پرسپولیس داشته است باید از طریق کارگزار خودش برای گرفتن رضایت‌نامه زودتر اقدام می‌کرده در حالی‌که گفته می‌شود رضایتنامه او برای 30 تیر است که 10 روز پیش نقل و انتقالات به پایان رسیده است.

نصیرزاده تأکید کرد: این مسئله روی کاغذ به این معناست که او نمی‌تواند به تیم تیم دیگری برود مگر اینکه هیئت‌رئیسه سازمان لیگ یا هیئت‌رئیسه فوتبال به صورت ویژه برای این بازیکن مصوبه جدیدی صادر کند در غیر این صورت این انتقال امکان‌پذیر نیست.

کارشناس مسائل مدیریتی فوتبال در مورد وضعیت قرارداد جاسم‌کرار گفت: جاسم کرار یک بازیکن بین‌المللی است و زمان نقل و انتقالش متفاوت است. به همین دلیل او روز گذشته نیز برای تیم عراقی خود بازی کرده و شاید چند روز دیگر به تیم دیگری بپیوندد. او به عنوان بازیکن بین‌المللی برای نخستین بار در سال جاری وارد کشور ما شده و در صورت خالی بودن لیست تیم مورد نظر می‌تواند این انتقال را انجام دهد البته کارشناسان سازمان لیگ مثل علی کاظمی و مصطفی شهبازی همچنین از نظر بین‌المللی کسرایی می‌تواند در این موضوع رسانه‌ها را کمک کند.

نصیرزاده در پاسخ به این سؤال که آیا بند3 ماده 18 آئین‌نامه نقل و انتقالات فیفا می‌گوید یک بازیکن در صورتی می‌تواند با باشگاه دیگری قرارداد امضاء کند که یا قراردادش به پایان رسیده و یا اینکه در شش ماه آینده این اتفاق می‌افتد اظهار داشت: این در آئین‌نامه نقل و انتقالات فیفا وجود دارد و اشکالی ندارد که اگر بازیکنی شش ماه کمتر از مدت قراردادش باقی مانده باشد قرارداد ببندد. ما در آئین‌نامه خودمان این موضوع را به کمتر از یک ماه کاهش دادیم تا مورد سوءاستفاده قرار نگیرد./فارس

 

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.