مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آغاز نشست با ایران ابراز امیدواری که از مذاکرات با ایران نتایج محکم و جدی بدست آید.
 
به گزارش ایسنا، علی‌اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان در آغاز نشست مشترک با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اظهار کرد: در ادامه مذاکرات قبلی در وین امیدواریم امروز مذاکرات موفقیت‌آمیزی داشته باشیم و بتوانیم برای مسائل و مطرح میان ایران و آژانس راه‌حل مناسب بیابیم.
 
وی اظهار امیدواری کرد که در این چارچوب مسائل باقی مانده میان ایران و‌ آژانس حل و فصل شوند.
 
رییس سازمان انرژی اتمی همچنین در رابطه با دست یافتن دو طرف به یک بیانیه مشترک برای همکاری براساس توافقنامه که قرار است میان ایران و آژانس به امضا برسد ابزار امیدواری کرد.
 
به گزارش ایسنا، همچنین یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در سخنانی کوتاه با ابزار خرسندی از سفرش به ایران گفت: امیدوارم بتوانیم امروز یک بیانیه مشترک براساس تفاهم‌ها و توافق‌های که صورت می‌گیرد داشته باشیم؛ قرار است کارشناسان و متخصصان دو طرف امروز بر روی جزییات این توافق با یکدیگر صحبت و آن را نهایی کنند.
 
آمانو گفت: ما امیدواریم بر اساس رویکرد جدید ایران از سوی دولت و سازمان انرژی اتمی این رویکرد جدید را ادامه دهیم و بر روی مسائل و ابهام‌ها متمرکز شویم تا به طور واضح و شفاف همه مسایل باقی مانده حل و فصل شوند.
 
به گزارش ایسنا، ‌پیش از نشست مدیرکل آژانس و رییس سازمان انرژی اتمی ایران صالحی و آمانو در دیداری خصوصی با یکدیگر گفت‌وگو کردند در این نشست قرار است کارشناسان دو طرف مباحث توافقنامه جدید ایران و آژانس نهایی کنند و پس از آن صالحی و آمانو سند همکاری را امضا خواهند کرد و در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهند.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.